Gdańsk to najpiękniejsze miasto nad polskim morzem. Bogate dziedzictwo, historia miasta, przepiękne plaże oraz bogate życie kulturowe i towarzyskie sprawiają, że Gdańsk to idealne miejsce na urlop, weekend lub wakacje z rodziną bądź przyjaciółmi.

Kliknij na zdjęcie, aby dowiedzieć się więcej o atrakcjach, godzinach otwarcia, danych kontaktowych, aby móc zarezerwować bezpośrednio.

Amber Sky Koło Widokowe
Zobacz Gdańsk z nowej perspektywy!
Zapraszamy na Koło Widokowe AmberSky!
Jedna z największych atrakcji Gdańska!
Cudowne wrażenia z dreszczykiem emocji!
Zachwycające,
spektakuarne widoki!

Wyspa Spichrzów
80-750 Gdańsk

+48 666 378 980
Stare Miasto
Stare Miasto Gdańska to wymarzone miejsce na spokojny spacer szlakiem zabytków. Klucząc uliczkami znajdujemy znane atrakcje miasta i napotykamy kilka niespodzianek. Po drodze mijamy kawiarnie i kluby, w których skupia się życie Trójmiasta.
Muzeum II Wojny Światowej
Sercem Muzeum jest wystawa główna, zajmująca powierzchnię niemal 5 tys. m2, co czyni ją jedną z największych wystaw prezentowanych przez muzea historyczne na świecie. Zlokalizowana jest 14 metrów pod ziemią. To opowieść o tragicznym doświadczeniu II wojny światowej, o jej genezie i skutkach, o ofiarach i sprawcach, o bohaterach i zwykłych ludziach. Ma przypominać lekcję historii, której nie wolno nam zapomnieć.

Aby zaplanować wizytę kliknij w link poniżej
Relaks na plaży
Jeśli macie ochotę spędzić czas leżąc na plaży, poczytać dobrą książkę słuchając szumu morza, lub sączyć drinki to wybierzcie się na jedną z wielu plaż które oferuje Trójmiasto
Westerplatte
"- to tutaj symbolicznie rozpoczęła się II wojna światowa. To tutaj rozegrała się najsłynniejsza bitwa kampanii wrześniowej, podczas której Polacy przez siedem dni bohatersko bronili szturmowanej przez Niemców Wojskowej Składnicy Tranzytowej. To tutaj słowa nawołujące do wyrzeczenia się wojny oraz pokojowej koegzystencji narodów nabierają szczególnego znaczenia."

Czytaj więcej na:
http://historia.trojmiasto.pl/Granitowy-kolos-u-wrot-gdanskiego-portu-Historia-Pomnika-Obroncow-Wybrzeza
Bazylika Mariacka
Konkatedralna Bazylika Mariacka zwana często „koroną Gdańska” jest największą w Europie świątynią wybudowaną z cegły. Potężne jej mury i wieże wznoszą się wysoko nad panoramą miasta oraz nad rozległą okolicą.

Bazylika Mariacka jest otwarta dla zwiedzających Gości. Aby zaplanować wizytę kliknij w link poniżej
Wschód lub Zachód Słońca na molo
Kolorowe niebo rozświetlone płomieniami wschodzącego lub zachodzącego słońca do tego kawa lub butelka wina w dobrym towarzystwie - niezapomniana chwila
Open'er Festival
Rozpoznawalny w całej europie festval muzyczny odbywający się w Gdyni.
Europejskie Centrum Solidarności
Żywy pomnik – symbol zwycięstwa pokojowej rewolucji Solidarności stanowi światowe centrum krzewienia idei wolności, demokracji i solidarności”

Aby zaplanować wizytę kliknij w link poniżej
Show More

Gdańsk Śródmieście - Jaglana 

Gdańsk Śródmieście - Chmielna 

Gdańsk Śródmieście - Chmielna 

Gdańsk Stare Miasto - Św. Ducha 

Gdańsk Stare Miasto - Tartaczna 

 

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać wyjątkowe zniżki i oferty

  • Grey TripAdvisor Icon
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2020 by Live & Travel Apartments 

Europejskie Centrum Solidarności

Żywy pomnik – symbol zwycięstwa pokojowej rewolucji Solidarności stanowi światowe centrum krzewienia idei wolności, demokracji i solidarności” Aby zaplanować wizytę kliknij w link poniżej

Go to link